Шановні відвідувачі та студенти! На жаль, під час війни ми змушені призупинити набір. Зустрінемося після перемоги! Слава Україні!

СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНІСТЬ

Перестань писати в «стіл»

Стань автором унікальної історії

Письменницький талант — це чудово! Але, як дорогий діамант потребує огранювання, так і до таланту треба додати навички, для того щоб зробити мрію професією.

Сценарний курс в Школі Телебачення потрібен для тих, хто готовий вчитися. Весело, легко в творчій атмосфері опановувати основи ремесла.

У Школі Телебачення ти навчишся писати літературні сценарії для телебачення, кіно і серіалів. А також — мислити монтажно і монтувати відео, перетворювати літературний сценарій в режисерський.

Модуль 1

Драматургія

 • Драматургія кіно і телебачення – 12 годин
 • Композиція в кіно та її види – 20 годин
 • Конфлікт і мотивування – 8 годин
 • Образ. Схема персонажів – 12 годин
 • Кадр. Сцена. Епізод – 12 годин
 • Літературний сценарій – 32 години

 

Тривалість: 3 місяці (2 заняття на тиждень в вечірній час).

Вартість: 12 000 грн

Модуль 2

Сценарна майстерність

 • Основні компоненти фільму – 12 годин
 • Режисерський сценарій – 12 годин
 • Екранізація і авторський сценарій – 12 годин
 • Сценарій на телебаченні – 12 годин
 • Колективний сценарій серіалу – 24 години
 • Сценарій повнометражного фільму – 24 години

 

Тривалість: 3 місяці (2 заняття на тиждень в вечірній час).

Вартість: 12 000 грн

Часті питання по спеціальності «Сценарна майстерність»

З якого віку Ви приймаєте в Школу?

У нас навчаються слухачі від 13 до 99 років. Підлітки 13-15 років приймаються за результатами співбесіди з обов’язковою присутністю батьків і, в разі позитивного рішення, укладення договору на навчання підлітка відбувається з одним із батьків.

Який документ видається після закінчення курсу?

Якщо Ви прослухали  модуль за обраною спеціальністю — отримуєте сертифікат. Після 2 модуля і захисту авторського проекту —  «диплом про професійну підготовку».

Навчаєте Ви з «нуля» або потрібна початкова підготовка?

Розпочати навчання можна з «нуля». Для цього курс розділений на 2 модуля. Це дає можливість поступово оволодіти професійними навичками обраного напрямку.

Чи можу я відвідувати заняття за кількома напрямками одночасно?

Заняття у всіх групах проходять з 19.00 до 22.00 і значить Ви не зможете одночасно відвідувати два курси в повному обсязі. Однак, в разі розбіжності розкладу, дозволено відвідувати будь-який курс в якості «гостя» абсолютно безкоштовно.

Якщо я вже вмію писати оповідання, мені є сенс вчитися сценарній майстерності?

Між оповіданнями і сценаріями є величезна різниця. Звичайно, вміння писати — це важливе вміння, але недостатнє для того, щоб бути сценаристом. На заняттях Ви швидко зрозумієте, що стоїть за фразою «сценарій не пишеться – сценарій будується».

Ми будемо тільки писати або ще чимось займатися?

У сучасному світі сценарист не тільки сидить за комп’ютером і пише. Дуже часто від сценариста потрібне вміння монтувати. І, звичайно ж, для того, щоб добре писати сценарії, треба знати особливості знімального процесу. Тому в Школі Телебачення сценаристи інтегровані в знімальні процеси.

А для роботи сценаристів є програми або тільки Word?

До оформлення літературного сценарію є багато вимог. На щастя, сьогодні вже існують програми, які значно полегшують життя людей, які створюють сценарії. Одна з таких програм – «КІТ сценарист».

У мене є ідея, я можу займатися нею на заняттях?

Так, програма курсу передбачає, що ви будете займатися і написанням колективного сценарію, і екранізацій, і найголовніше – Вашим власним сценарієм.

Де ми знаходимося?

Поставте питання по спеціальності “Сценарна майстерність”

Графік занять

Заняття в Школі Телебачення проходять по буднях у вечірній час з 19:00. Слідкуйте за розкладом.

Проживання

Всім іногороднім надається гуртожиток, розташований неподалік від Школи Телебачення і станції метро Житомирська.

Викладачі курсу

 • Тетяна Ніжинська

 • Віктор Хан

 • Валерій Філіпович

Фестиваль “Око”

Сценаристи – люди, які вважають за краще залишатися за кадром і спокійно працювати на самоті. Тому відео-робіт за участю наших сценаристів не так багато.

Ми пропонуємо вам подивитися відео з Міжнародного етнографічного фестивалю «Око».

Випускниця нашої сценарної майстерні Тетяна Станева бере інтерв’ю у нашої ж  викладачки Тетяни Ніжинської і говорять вони не про щось, а про роль сценарію в документальному кіно.

О нас

Вот уже 15 лет мы обучаем слушателей творческим профессиям. И можем смело сказать: успех зависит от вас! От вашего желания творить и от вашего же желания учиться. Только это имеет значение, так как, если вы искренне хотите заниматься творчеством, значить способности у вас точно есть. И именно эти способности заставили вас искать выход, пролистывать странички в сети и наконец подробней изучить информацию о нашей школе.

У вас наверняка возникли вопросы. Мы попробуем ответить на некоторые из них, а более подробную и полную консультацию вы можете получить, позвонив по телефонам. Мы будем только рады!

Стать студентом


Карта