Шановні відвідувачі та студенти! На жаль, під час війни ми змушені призупинити набір. Зустрінемося після перемоги! Слава Україні!

Реалізуй свою мрію

перетвори хобі на професію

Про нас

Ось уже 15 років ми навчаємо слухачів творчих професій. І можемо сміливо сказати: успіх залежить від вас! Від вашого бажання творити і від вашого ж бажання вчитися. Тільки це має значення, тому що, якщо ви щиро хочете займатися творчістю, значить здвбності у вас точно є. І саме ці здібності змусили вас шукати вихід, переглядати сторінки в мережі і нарешті детальніше вивчити інформацію про нашу школу.
У вас напевно виникли питання. Ми спробуємо відповісти на деякі з них, а більш детальну і повну консультацію ви можете отримати, зателефонувавши. Ми будемо тільки раді!
Наші спеціальності
Отже, перш за все: які є спеціальності? Перелік наших основних спеціальностей такий: сценаристи, режисери, оператори, звукорежисери, режисери монтажу, журналісти, спортивні журналісти-коментатори і аніматори. Якщо якась спеціальність вас вже зацікавила, то переходите по вкладках сайту, на сторінках спеціальностей є програми.
Процес навчання
Кожна група працює окремо зі своїми майстрами (кураторами) і з викладачами предметниками. І кожна ж група глибоко інтегрована в загальний освітній процес: це, коли слухачі різних спеціальностей об’єднуватися в знімальні групи і спільно працюють над роботами.
Ми не випадково обрали саме таку змішану модель навчання. Адже на практиці в процесі виробництва фільму, телепрограми або будь-якого іншого контенту беруть участь різні фахівці і вони повинні вміти працювати в команді і розуміти один одного з півслова.
Треба також зазначити, що сьогодні «вузьких» спеціалістів все менше і кожен фахівець повинен хоч трохи розуміти, що від нього чекаю колеги і чим вони взагалі займаються. Тому в програмі кожного курсу є певна кількість годин, відведених на вивчення предметів суміжних груп.
Графік і форма навчання
Заняття в нашій школі проходять у вечірній час, їх легко поєднувати з роботою, навчанням в школі чи університеті. Ми починаємо о 19:00 і закінчуємо о 22:00, тобто працюємо чотири академічні години.
Програма кожної спеціальності розрахована на два заняття на тиждень. Але на практиці виходить набагато більше, так як у слухачів є і величезна кількість годин додаткового навантаження. Наприклад, під час зйомок поточних або дипломних робіт.
Крім того, ми не тільки не забороняємо, але всіляко радимо слухачам відвідувати заняття інших груп і спеціальностей. Це не буде вартувати  додаткових грошей і принесе свої плоди у вигляді більш глибоких і системних знань.
COVID-19
В життя і роботу людей по всьому світу внесла корективи пандемія коронавируса, наша школа – не виняток. У період офіційно оголошених карантинів ми працюємо віддалено. Але повністю перейти на формат дистанційного навчання за деякими спеціальностями ми не можемо, так як наші програми розраховані на максимум практики і мінімум теорії. А практикуватися краще все-таки офлайн.
Але для любителів онлайн-навчання у нас теж є хороша новина. Відразу дві наших спеціальності можуть викладатися як онлайн, так і офлайн. Йдеться про курсах «Журналістика і PR» і «Сценарна майстерність». Тут вибір за вами!
“Ще рано”
Якщо ви шукаєте курс для підлітка і думаєте, що такі дорослі спеціальності, як режисура, вивчати вашій дитині ще рано, то не поспішайте з висновками. У нас є великий досвід навчання тінейджерів від 13 років. На практиці вони показують дуже хороші результати, тому що ще не втратили навик вчитися і виконувати домашні завдання. При цьому їм дійсно цікаво робити те, що хочеться, а не те, що говорять вчителі в школі.
Що ж стосується майбутнього, то складається по-різному. Частина підлітків затверджуються в тому, що це саме те, чим вони хочуть займатися і вже усвідомлено обирають шлях вступу в творчі вузи. А частина дітей розуміють, що хоч це і цікаво, але все ж не варто робити творчість своєю професією. Тут будь-який результат хороший, так як дає підлітку розуміння і можливість усвідомленого вибору.
“Вже пізно”
Якщо ж ви шукайте курси для себе і переживаєте, що вже пізно починати щось заново і ніяково знову стати студентом, то ми радимо не хвилюватися даремно. За багато років роботи ми мали задоволення навчати і досить дорослих людей, самому зрілому нашому студенту було 65 років.
Ми не будемо вчити вас жити, ви напевно це і самі вмієте і більш того – маєте, що сказати цьому світу. На наших курсах ви отримаєте інструмент самовираження, дізнаєтеся більше про те,  у якій саме формі можна втілити зміст.
Атмосфера
І так, в нашу школу приходять і підлітки, і молодь, і вже досить зрілі люди. Приходять з різними запитами: хтось хоче спробувати творити «для себе», а хтось прагне знайти професію мрії. І всі ці різні цікаві люди втягуються в один процес. Цей правильний котел молодої енергії і досвіду, різних поглядів і різних характерів дає дивовижний результат: слухачі навчаються на своїх і чужих помилках, сперечаються і дискутують, змінюють точку зору або затверджуються в ній, починають більше розкривається і знаходять друзів.
Фонтан емоцій і кожен день невелике відкриті – приблизно такі відчуття будуть у вас під час навчання. Так, здобувати знання доведеться не без зусиль, але праця буде в задоволення і на 100% виправданою.
Описати атмосферу нашої школи досить складно. Ми любимо говорити так: «ви тут вдома!» Це не порожня фраза, ми дійсно прагнемо створити домашню теплу атмосферу, адже творчість – це завжди щось особисте і у ворожому або занадто формалізованому середовищі розкритися до кінця не вийде ні у кого.
Сподіваємося, що навчати в приємній дружній атмосфері і в задоволення у нас таки виходить. Про це говорять і відгуки наших студентів, і та кількість випускників, які приходить в гості просто для того, щоб поділитися новинами і випити кави.
Що на виході?
Відповісти на це питання можна дуже просто: знання і вміння. Крім того, ви створите портфоліо своїх робіт, яке послужить вам одночасно і випускною роботою в нашій школі і підставою для подальшого працевлаштування.
Справа техніки
Наше навчання орієнтоване на максимум практики і мінімум теорії. Тому попереджаємо: домашніх завдань і різних проміжних робіт буде дуже багато! Крім того, щоб отримати диплом про закінчення школи вам треба буде зробити і велику професійну авторську роботу.
Допомагати вам будуть викладачі: до ваших послуг не лише заняття за розкладом, але і факультативи, відвідування заходів, телеканалів, виїзні зйомки і т.д.
Також вам знадобитися техніка, і вона у нас є. Нашим слухачам ми даємо техніку для зйомок абсолютно безкоштовно. Крім того, ви можете приходити у вільний від занять час і додатково вправлятися з гаджетами стільки, скільки вам буде потрібно для відточування навичок.
Як вступити?
Якщо те, що ви дізналися вас зацікавило і ви хотіли б спробувати вчитися, то перше, що потрібно зробити – зателефонувати або оформити заявку. Далі вас запросять на співбесіду, де потрібно буде відповісти на декілька питань майстру курсу. Наступним кроком буде підписання договору з чітко обумовленими правами і обов’язками сторін.
Наостанок
У вас ще залишилися сумнів? – це нормально. Розвіяти їх можна тільки одним єдиним способом – зателефонувавши. Ви можете ставити будь-які питання в необмеженій кількості, можете приїхати до нас і познайомитися особисто. Головне пам’ятайте: бажання творити жевріє, рано чи пізно вам доведеться вийти з зони комфорту і зробити перший крок.

 

Отзывы наших студентов

 • Виявилося, що за короткий термін можна багато чому навчитися! Рекомендую не витрачати ні секунди даремно, а брати відразу камеру в руки і знімати, знімати, знімати, як можна більше! А викладачі, які всі професіонали з великим досвідом роботи і просто симпатичні люди, охоче і з індивідуальним підходом будуть Вас направляти і допомагати домагатися найкращих результатів!

  Андрій Третьяк
 • Час, витрачений на навчання в школі, пролітає непомітно і відразу хочеться добавки. І без того приємну можливість реалізувати свої ідеї в компанії однодумців доповнює відкритий і доброзичливий педагогічний колектив. Іноді буває складно через велику кількість домашніх завдань. Але енергія від роботи в веселому дружньому колективі з лишком все компенсує.

  Володимир Погожев
 • Щодо навчання, можу сказати так: викладачі відмінні, як у курсу «Звукорежисура», так і у інших спеціальностей. Можу з досвіду сказати, що викладачі точно навчать розуміти, наприклад, що таке ефекти і як ними користуватися. Словом, маса корисних прикладних штук, яких в інтернеті так просто не нагуглиш і не знайдеш. Я не шкодую. Все відмінно було!

  Денис Галушко
 • Дуже цікава школа. Хороший колектив, викладачі – справжні професіонали. Крім теорії дуже багато практики і домашніх завдань. Кожен день дізнаємося нове і цікаве від хороших викладачів.

  Дмитро Згурський
 • З позиції людини, яка закінчила повний курс, кажу відповідально: дуже хороша сценарна майстерня. Навчання проходило різноманітно і цікаво. Було досить багато часу для засвоєння нового матеріалу та практичного його застосування. Дякую майстрам, особливо нашой Тетяні, за відкриті нові горизонти та інше більш професійне бачення світу художнього кіно.

  Катерина Нагорна
 • Пам’ятаю, як після підписання контракту, я з величезним нетерпінням чекав навчання. Мої очікування виправдалися на 300%! Познайомився з чудовими викладачами, зірками спорту, світу кіно, яких раніше бачив тільки по телевізору і в мережі! Я в захваті від атмосфери самої школи, де всі групи і керівництво спілкуються просто як друзі.

  Олександр Гетьман
 • Навчання пройшло дуже швидко – пролетіло, як один день. Тут, в школі, я знайшов нових друзів, з якими я буду підтримувати зв’язок. Школа дала мені багато нових знань, які я буду намагатися застосовувати у своїй професії. Маю велику надію, що все, що я придбав під час навчання, мені дуже стане в нагоді. Нехай школа живе і процвітає! Буду заходити в гості.

  Сергій Заволока

О нас

Вот уже 15 лет мы обучаем слушателей творческим профессиям. И можем смело сказать: успех зависит от вас! От вашего желания творить и от вашего же желания учиться. Только это имеет значение, так как, если вы искренне хотите заниматься творчеством, значить способности у вас точно есть. И именно эти способности заставили вас искать выход, пролистывать странички в сети и наконец подробней изучить информацию о нашей школе.

У вас наверняка возникли вопросы. Мы попробуем ответить на некоторые из них, а более подробную и полную консультацию вы можете получить, позвонив по телефонам. Мы будем только рады!

Стать студентом


Карта