Онлайн-курси Школи Телебачення

1TVS 12.06.2021

Пандемія COVID-19 наробила шуму та біди. Але, як це часто буває в житті, немає лиха без добра. Карантини і обмежувальні заходи змусили нас переглянути і переробити програми спеціальностей. І ми виявили, що два наших курси, які до того ми викладали виключно в стінах Школи, можуть бути онлайновими.

Йдеться про підготовку журналістів-піарників і сценаристів. Слухачі цих майстерень 90% свого часу витрачають на те, щоб придумати геніальну ідею, а потім правильно викласти її на папері. Тобто написати так, щоб «зачепило».

Навіщо ж їм при цьому кудись їхати? – подумали ми. Адже вони можуть спілкуватися і вчитися, не виходячи з дому, не ризикуючи здоров’ям і заощаджуючи час.

З іншої сторони – втрачається атмосфера. Спільний чай з булочками, свята, спілкування тет-а-тет на перервах, жарти і підколи – все це зближує і дозволяє не тільки вчитися, а й знаходити однодумців, друзів.

Так що вибрати між онлайн та офлайн формами навчання виявилося не так просто. Тому ми вирішили дати можливість кожному слухачеві визначитися самостійно. Якщо ви хочете вчитися на спеціальності «Журналістика і PR» або «Сценарна майстерність», то в заявці або під час телефонної бесіди вказуйте, яка форма навчання вам буде зручна.

О нас

Вот уже 15 лет мы обучаем слушателей творческим профессиям. И можем смело сказать: успех зависит от вас! От вашего желания творить и от вашего же желания учиться. Только это имеет значение, так как, если вы искренне хотите заниматься творчеством, значить способности у вас точно есть. И именно эти способности заставили вас искать выход, пролистывать странички в сети и наконец подробней изучить информацию о нашей школе.

У вас наверняка возникли вопросы. Мы попробуем ответить на некоторые из них, а более подробную и полную консультацию вы можете получить, позвонив по телефонам. Мы будем только рады!

Стать студентом


Карта