Майстерня Віктора Хана

1TVS 12.06.2021

У Школі Телебачення ми називаємо групи майстернями. Така традиція практично всіх творчих вузів. Справа в тому, що мистецтво, хоч і має свої закони, все ж таки не відноситься до розряду точних наук. Тут немає універсальних рецептів – кожен викладач передає свою майстерність і ділиться своїми секретами. Тому, обираючи спеціальність, ви автоматично обираєте і майстра, з яким буде працювати.

Майстерню «Видеомейкінгу» веде Віктор Васильович Хан, щоб краще розуміти, як буде проходити навчання, пропонуємо вам кілька його відповідей на стандартні запитання:

Про предмет, який я викладаю

Запропонований курс можна було б позначити як курс з практичної телережисури. Слухачі зможуть придбати не тільки навички роботи в сучасних монтажних програмах, а й відкрити для себе творчі секрети створення якісного відео-продукту.

Про слухачах, яким мій предмет міг би бути цікавим

Курс призначений як для людей, які шукають свою першу професію, так і для тих, хто хоче спробувати себе в новій ролі. “Високий рівень” буде корисний також і для професіоналів, які не зупиняються у своєму розвитку.

Про моій стиль викладання

Під час навчання фокус робиться на практичну роботу. На початковому етапі слухачі вчаться працювати з матеріалами вже створеними для них професіоналами. А от високий рівень курсу дозволяє навчиться самостійно придумувати, знімати і монтувати свої власні відео.

О нас

Вот уже 15 лет мы обучаем слушателей творческим профессиям. И можем смело сказать: успех зависит от вас! От вашего желания творить и от вашего же желания учиться. Только это имеет значение, так как, если вы искренне хотите заниматься творчеством, значить способности у вас точно есть. И именно эти способности заставили вас искать выход, пролистывать странички в сети и наконец подробней изучить информацию о нашей школе.

У вас наверняка возникли вопросы. Мы попробуем ответить на некоторые из них, а более подробную и полную консультацию вы можете получить, позвонив по телефонам. Мы будем только рады!

Стать студентом


Карта