-15% до п’ятнадцятиріччя Школи Телебачення

1TVS 12.06.2021

Друзі! Перша Національна Школа Телебачення відзначає ювілей – 15 років роботи.

Це був захоплюючій і незабутній час. Ми випустили більше 1,5 тисяч людей, які не тільки знайшли професію мрії, але і другий дім – нашу школу. Зізнатися чесно, ми дуже раді з того, що наші випускники приходять в гості, іноді навіть цілими сім’ями, телефонують і пишуть, розповідають про свої досягнення і перемоги. Коли дивишся, як змінилося життя хлопців і дівчат, як вони дорослішають і з несміливих новачків перетворюються в «суворих професіоналів», то розумієш, що все не дарма і є, ким пишатися. І ми пишаємося тим, що не дивлячись ні на які складнощі, все ж маємо задоволення навчати.

До нашого свята, ми приготували безліч сюрпризів для слухачів і випускників, але про все свого часу. А поки активно йде набір 2021/2022 і для тих, хто хоче вступити до школи є приємна новина – невеликий подаруночок на старті. Ми даруємо 15% знижки на перший модуль будь-якого нашого курсу.

«Акція -15% на старті» триватиме до 1 серпня 2021 року. Приймайте рішення виважено, але швидко. Якщо є сумніви – телефонуйте і записуйтеся на консультації, якщо сумнівів немає, тим більше телефонуйте!

О нас

Вот уже 15 лет мы обучаем слушателей творческим профессиям. И можем смело сказать: успех зависит от вас! От вашего желания творить и от вашего же желания учиться. Только это имеет значение, так как, если вы искренне хотите заниматься творчеством, значить способности у вас точно есть. И именно эти способности заставили вас искать выход, пролистывать странички в сети и наконец подробней изучить информацию о нашей школе.

У вас наверняка возникли вопросы. Мы попробуем ответить на некоторые из них, а более подробную и полную консультацию вы можете получить, позвонив по телефонам. Мы будем только рады!

Стать студентом


Карта