Онлайн-курси Школи Телебачення

1TVS 12.06.2021

Пандемія COVID-19 наробила шуму та біди. Але, як це часто буває в житті, немає лиха без добра. Карантини і обмежувальні заходи змусили нас переглянути і переробити програми спеціальностей. І ми виявили, що два наших курси, які до того ми викладали виключно в стінах Школи, можуть бути онлайновими.

Йдеться про підготовку журналістів-піарників і сценаристів. Слухачі цих майстерень 90% свого часу витрачають на те, щоб придумати геніальну ідею, а потім правильно викласти її на папері. Тобто написати так, щоб «зачепило».

Навіщо ж їм при цьому кудись їхати? – подумали ми. Адже вони можуть спілкуватися і вчитися, не виходячи з дому, не ризикуючи здоров’ям і заощаджуючи час.

З іншої сторони – втрачається атмосфера. Спільний чай з булочками, свята, спілкування тет-а-тет на перервах, жарти і підколи – все це зближує і дозволяє не тільки вчитися, а й знаходити однодумців, друзів.

Так що вибрати між онлайн та офлайн формами навчання виявилося не так просто. Тому ми вирішили дати можливість кожному слухачеві визначитися самостійно. Якщо ви хочете вчитися на спеціальності «Журналістика і PR» або «Сценарна майстерність», то в заявці або під час телефонної бесіди вказуйте, яка форма навчання вам буде зручна.

Про нас

Ось уже 15 років ми навчаємо слухачів творчих професій. І можемо з упевненістю сказати: успіх залежить від вас! Від вашого бажання творити і від вашого ж бажання вчитися. Тільки це має значення, так як, якщо ви щиро хочете займатися творчістю, значить здібності у вас точно є. І саме ці здібності змусили вас шукати вихід, перегортати сторінки в мережі і нарешті детальніше вивчити інформацію про нашу школу.
У вас напевно виникли питання. Ми спробуємо відповісти на деякі з них, а більш детальну і повну консультацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами. Ми будемо тільки раді!

Стати студентом


Карта