Майстерня Віктора Хана

1TVS 12.06.2021

У Школі Телебачення ми називаємо групи майстернями. Така традиція практично всіх творчих вузів. Справа в тому, що мистецтво, хоч і має свої закони, все ж таки не відноситься до розряду точних наук. Тут немає універсальних рецептів – кожен викладач передає свою майстерність і ділиться своїми секретами. Тому, обираючи спеціальність, ви автоматично обираєте і майстра, з яким буде працювати.

Майстерню «Видеомейкінгу» веде Віктор Васильович Хан, щоб краще розуміти, як буде проходити навчання, пропонуємо вам кілька його відповідей на стандартні запитання:

Про предмет, який я викладаю

Запропонований курс можна було б позначити як курс з практичної телережисури. Слухачі зможуть придбати не тільки навички роботи в сучасних монтажних програмах, а й відкрити для себе творчі секрети створення якісного відео-продукту.

Про слухачах, яким мій предмет міг би бути цікавим

Курс призначений як для людей, які шукають свою першу професію, так і для тих, хто хоче спробувати себе в новій ролі. “Високий рівень” буде корисний також і для професіоналів, які не зупиняються у своєму розвитку.

Про моій стиль викладання

Під час навчання фокус робиться на практичну роботу. На початковому етапі слухачі вчаться працювати з матеріалами вже створеними для них професіоналами. А от високий рівень курсу дозволяє навчиться самостійно придумувати, знімати і монтувати свої власні відео.

Про нас

Ось уже 15 років ми навчаємо слухачів творчих професій. І можемо з упевненістю сказати: успіх залежить від вас! Від вашого бажання творити і від вашого ж бажання вчитися. Тільки це має значення, так як, якщо ви щиро хочете займатися творчістю, значить здібності у вас точно є. І саме ці здібності змусили вас шукати вихід, перегортати сторінки в мережі і нарешті детальніше вивчити інформацію про нашу школу.
У вас напевно виникли питання. Ми спробуємо відповісти на деякі з них, а більш детальну і повну консультацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами. Ми будемо тільки раді!

Стати студентом


Карта