-15% до п’ятнадцятиріччя Школи Телебачення

1TVS 12.06.2021

Друзі! Перша Національна Школа Телебачення відзначає ювілей – 15 років роботи.

Це був захоплюючій і незабутній час. Ми випустили більше 1,5 тисяч людей, які не тільки знайшли професію мрії, але і другий дім – нашу школу. Зізнатися чесно, ми дуже раді з того, що наші випускники приходять в гості, іноді навіть цілими сім’ями, телефонують і пишуть, розповідають про свої досягнення і перемоги. Коли дивишся, як змінилося життя хлопців і дівчат, як вони дорослішають і з несміливих новачків перетворюються в «суворих професіоналів», то розумієш, що все не дарма і є, ким пишатися. І ми пишаємося тим, що не дивлячись ні на які складнощі, все ж маємо задоволення навчати.

До нашого свята, ми приготували безліч сюрпризів для слухачів і випускників, але про все свого часу. А поки активно йде набір 2021/2022 і для тих, хто хоче вступити до школи є приємна новина – невеликий подаруночок на старті. Ми даруємо 15% знижки на перший модуль будь-якого нашого курсу.

«Акція -15% на старті» триватиме до 1 серпня 2021 року. Приймайте рішення виважено, але швидко. Якщо є сумніви – телефонуйте і записуйтеся на консультації, якщо сумнівів немає, тим більше телефонуйте!

Про нас

Ось уже 15 років ми навчаємо слухачів творчих професій. І можемо з упевненістю сказати: успіх залежить від вас! Від вашого бажання творити і від вашого ж бажання вчитися. Тільки це має значення, так як, якщо ви щиро хочете займатися творчістю, значить здібності у вас точно є. І саме ці здібності змусили вас шукати вихід, перегортати сторінки в мережі і нарешті детальніше вивчити інформацію про нашу школу.
У вас напевно виникли питання. Ми спробуємо відповісти на деякі з них, а більш детальну і повну консультацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами. Ми будемо тільки раді!

Стати студентом


Карта