Реалізуй свою мрію

перетвори хобі на професію

Наші спеціальності у 2021 році

Відгуки наших студентів

 • Пам’ятаю, як після підписання контракту, я з величезним нетерпінням чекав навчання. Мої очікування виправдалися на 300%! Познайомився з чудовими викладачами, зірками спорту, світу кіно, яких раніше бачив тільки по телевізору і в мережі! Я в захваті від атмосфери самої школи, де всі групи і керівництво спілкуються просто як друзі.

  Олександр Гетьман
 • Виявилося, що за короткий термін можна багато чому навчитися! Рекомендую не витрачати ні секунди даремно, а брати відразу камеру в руки і знімати, знімати, знімати, як можна більше! А викладачі, які всі професіонали з великим досвідом роботи і просто симпатичні люди, охоче і з індивідуальним підходом будуть Вас направляти і допомагати домагатися найкращих результатів!

  Андрій Третьяк
 • Час, витрачений на навчання в школі, пролітає непомітно і відразу хочеться добавки. І без того приємну можливість реалізувати свої ідеї в компанії однодумців доповнює відкритий і доброзичливий педагогічний колектив. Іноді буває складно через велику кількість домашніх завдань. Але енергія від роботи в веселому дружньому колективі з лишком все компенсує.

  Володимир Погожев
 • Щодо навчання, можу сказати так: викладачі відмінні, як у курсу «Звукорежисура», так і у інших спеціальностей. Можу з досвіду сказати, що викладачі точно навчать розуміти, наприклад, що таке ефекти і як ними користуватися. Словом, маса корисних прикладних штук, яких в інтернеті так просто не нагуглиш і не знайдеш. Я не шкодую. Все відмінно було!

  Денис Галушко
 • Дуже цікава школа. Хороший колектив, викладачі – справжні професіонали. Крім теорії дуже багато практики і домашніх завдань. Кожен день дізнаємося нове і цікаве від хороших викладачів.

  Дмитро Згурський
 • Навчання пройшло дуже швидко – пролетіло, як один день. Тут, в школі, я знайшов нових друзів, з якими я буду підтримувати зв’язок. Школа дала мені багато нових знань, які я буду намагатися застосовувати у своїй професії. Маю велику надію, що все, що я придбав під час навчання, мені дуже стане в нагоді. Нехай школа живе і процвітає! Буду заходити в гості.

  Сергій Заволока
 • З позиції людини, яка закінчила повний курс, кажу відповідально: дуже хороша сценарна майстерня. Навчання проходило різноманітно і цікаво. Було досить багато часу для засвоєння нового матеріалу та практичного його застосування. Дякую майстрам, особливо нашой Тетяні, за відкриті нові горизонти та інше більш професійне бачення світу художнього кіно.

  Катерина Нагорна

Роботи наших студентів

Останні новини

Про нас

Ось уже 15 років ми навчаємо слухачів творчих професій. І можемо з упевненістю сказати: успіх залежить від вас! Від вашого бажання творити і від вашого ж бажання вчитися. Тільки це має значення, так як, якщо ви щиро хочете займатися творчістю, значить здібності у вас точно є. І саме ці здібності змусили вас шукати вихід, перегортати сторінки в мережі і нарешті детальніше вивчити інформацію про нашу школу.
У вас напевно виникли питання. Ми спробуємо відповісти на деякі з них, а більш детальну і повну консультацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами. Ми будемо тільки раді!

Стати студентом


Карта