Школа телебачення

За роки нашої роботи, саму Школу Телебачення складно чимось здивувати. До нас приходять слухачі, які ставлять перед собою, а значить і перед нами, найрізноманітніші завдання. Найчастіше - це навчитися професії, яка повинна стати другим «я», від якої отримуєш задоволення і яка стає джерелом доходу. Це прагнення до творчості і популярності. У наше «мультимедійне» життя, при всьому різноманітті електроніки і різних «гаджетів», ніхто ще не відміняв поняття про роль особистості. Саме це Ваше прагнення стати професіоналом і довести, що ти можеш і гідний, Школа Телебачення цінує в Вас найбільше.

Виберіть ту спеціальність, яка Вам ближче. Уявіть себе в ролі того професіонала ТБ, на якого Ви хочете бути схожим і намалюйте собі ту кар'єру, до якої прагнете, а ми Вам допоможемо. Від Вас - бажання і РОБОТА.

Ви знаходитесь на сторінці Школа ТБ. У даному розділі ми відкриємо для Вас двері в інший світ, повний популярності, визнання і слави. Ми розповімо, як цього можна домогтися і відкриємо секрет, з чого треба почати.

Можна припустити, що всі ті, хто читає цей розділ, хочуть досягти гармонії. Їхнє бажання виправдано, адже найкраща робота, як відомо - це високооплачуване хобі. На жаль, не можна просто прокинутися в один прекрасний день і дізнатися що Ви популярний телеведучий, професійний оператор або відомий звукорежисер. Навчання - ось перша ступінь вашої кар'єри!

Школа ТБ надає Вам можливість втілити Ваші мрії в життя! Для цього Вам слід представити себе в тій чи іншій професії, і зрозуміти які почуття у Вас викликає та чи інша сфера. Слід пам'ятати, що робота на ТБ - це не тільки слава телеведучих, але й важка щоденна праця. Як відомо, неможливо народитися фахівцем і відразу все вміти. Тому й існують наші курси. Ми навчимо Вас усьому, навіть тому, як писати сценарій. Від Вас потрібно лише бажання працювати в цьому напрямку!

Наша Школа ТБ відкрита для всіх! Головне тут Ваші амбіції і бажання! Спеціально для Вас ми розробили безліч курсів. У Вас є можливість вибрати саме те, що найбільш Вам підходить.

Якщо Ви мріяли стати обличчям головного телеканалу - ми можемо надати Вам таку можливість! Для цього вам знадобиться пройти курси Телеведучих, який забезпечить Вам відмінну дикцію і неперевершене вміння вигідно подати себе за будь-яких обставин. Наші професіонали навчать Вас володіти ідеальною технікою мовлення, а також допоможуть освоїти основи публічного виступу. Ведучий телепрограм - мабуть, одна з найбільш цікавих і перспективних робіт, пов'язаних з публічністю. З нашою допомогою ваші шанси потрапити на ТБ збільшаться вдвічі! Тележурналіст повинен вміти швидко шукати та аналізувати актуальну інформацію. Люди, які обрали дану галузь, мають безліч привілеїв перед іншими, наприклад, постійні подорожі в місця репортажів. Пройшовши курси Телеведучих, Ваше життя змінитися в кращу сторону, Ваші друзі і знайомі почнуть помічати зміни у Вашій поведінці і розмові буквально через два місяці.

По закінченню курсу Операторська майстерність, Ви навчитеся креативно підходити до композиції і світла, а також освоїте головні правила режисури та монтажу. Сама картинка для Вас заграє по-новому.

Редактор програм - це дуже цікава і відповідальна професія. Її, як правило, вибирають всебічно розвинені люди. Людина такої професії відповідає за достовірність та правильність подачі інформації, яку принесли в програму кореспонденти. Він готує матеріал до ефіру, враховуючи при цьому його якість і видовищність. У нас Ви дізнаєтеся все, і навіть більше про те, як стати затребуваним редактором програм.

Слухачі Школи ТБ також мають приголомшливу можливість пройти курс Акторської майстерності при підтримці провідних фахівців цієї галузі. Ви дізнаєтеся, як вести публічний виступ і працювати з голосом. Крім цього Ви відпрацюєте навички майстерності гармонійних комунікацій. По закінченню навчання в нашій школі, у вас значно збільшаться шанси на бажану роль в новому мюзиклі або серіалі!

А пройшовши курси Режисури, Ви оволодієте умінням організовувати знімальний процес, втілювати в життя завдання всього творчого колективу - сценаристів та операторів, режисерів монтажу і звукорежисерів, акторів і журналістів.

Головне завдання на ТБ такої людини, як Телережисер - зробити з сирого матеріалу цукерку. Звичайні історії він перетворює в захоплюючі сюжети. На телебаченні ця людина займається постановкою кінофільмів, телеспектаклів та інших програм, які транслюються по ТБ. Можливо, Ви хочете знімати кіношедеври Івама подобатися сам процес зйомки? Тоді Ваше покликання - Телеоператор. Він, як добрий чарівник втілює в життя те, що до нього було задумано сценаристами. Все що Ви бачите по ТБ - це праця телеоператорів.

Курси Сценаристів пропонують Вам навчитися створювати телевізійні програми, серіали та фільми. Справа в тому, що і реаліті-шоу та телесеріали створюються, насправді, по одним і тим же законам - завдання грамотно і захоплююче викласти це на аркуші паперу, і це завдання виконує сценарист телесеріалів та кіно. Це людина, яка придумує долі людей. Він як справжній митець вирішує, кому бути щасливим, а кому ні.

Курси Звукорежисерів та Режисерів монтажу - більш техногенні. Люди цієї професії повинні добре розбиратися в техніці, володіти досконало необхідними комп'ютерними програмами. На сучасному телебаченні неможливо працювати, не перебуваючи на вістрі всіх мультимедійних новинок. Ваш природний смак, знання музики, стилю, режисури у цілому, допоможуть зазвучати та акуратно виглядати будь-яку телевізійну та «кіношну картинку». Якщо ви готові пізнати всі секрети таких професій, як звукорежисер і режисер монтажу, курси нашої школи стануть для вас відмінним стартом!

Аніматор - художник та режисер в одній особі. Саме мистецтво анімації дозволяє створити образ, змусити його рухатися як Ви хочете, подарувати йому унікальний характер і придумати ті пригоди, яких у реальному житті бути не може. Анімація - це малюнок, ляльки, пластилін, будь які клаптики паперу, канцелярські скріпки та інше. При цьому - це сучасні комп'ютерні програми, монтаж та звукорежисура. Це дуже копітка праця. Однак тільки за допомогою анімації можна домогтися унікальних ефектів і перетворити звичайний фільм у казку!

Стиліст-іміджмейкер. Уже саме визначення говорить саме за себе. Це людина стильна, впевнена у собі та в своїх поглядах на життя, що йде нога в ногу з часом. Вона відповідає за створення зовнішнього привабливого вигляду та вчить людину по-іншому ставитися до себе, любити себе. Також вона повинна бути відмінним психологом і розбиратися у сфері PR. Всі секрети даної професії Ви зможете дізнатися на курсах з даної спеціальності.

З усього вище представленого Вам слід вибрати те - що ближче Вам. Те, до чого лежить душа. Те, чим Ви б хотіли займатися все своє життя. Потім пройти повний курс навчання, який проведе найкраща Школа ТБ. А за працю Вас чекає нагорода - улюблена робота, де Ви будете просто приречені на успіх! Хай буде так!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий