Ільницький Сергій Анатолійович

Ільницький Сергій Анатолійович

Спеціальності:

Народився у місті Феодосія.

Закінчив Київський державний інститут культури за спеціальністю: культурно-освітня робота та організація художньої творчості, а потім Феодосійську філію Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва за спеціальністю “менеджмент у виробничій сфері” До 1999 року викладач, декан заочного відділення Феодосійської філії  Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва.

Ільницький Сергій Анатолійович професійно займаєтся  літературною діяльністю з 1988 року. За ці роки написав кілька драматичних творів для дітей і дорослих. Пьеса  “Простий секрет” у 1998 році була визнана кращою на дитячому фестивалі в Евпаторіі.  Зараз пьеси Ільницького Сергія Анатолійовича йдуть у аматорських та професійних театрах СНГ. Як письменник постійно друкуєтся в українських дитячих журналах “Пізнайко”, “Малятко”, “Веселка”, “Професор Крейд” та інших. У 2003 році вийшла книжка для дітей “Театр у шухляді”.

З 2000 р. Ільницький Сергій Анатолійович працював редактором групи програм “Вечірня казка” Національної телекомпанії України (УТ-1). З 2005 року редактор редакції програм для дітей та юнацтва міжнародного державного телевізійного каналу “Всесвітня служба УТР”. Автор і сценарист багатьох дитячих телепрограм: “Вечірня казка” (НТКУ), “Моськи шоу”, “Соники”, “Корпорація Сімба”. А також програма “Подружки” на чернівецькому обласному телебаченні. Сьогодні Ільницький Сергій Анатолійович співробітничає із багатьма провідними телеканалами України як сценарист документальних і художніх фільмів. Останьою роботою є телевізійний серіал “Вчера окончилась война”.

Не набирає майстерню в поточному навчальному році.

  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/teachers/zamlinskaya-onishhuk-elena-arkadevna/ »
  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/teachers/karas-natalya/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий