Звукорежисер

Геть німе кіно! Стань володарем світу звуків! Неважливо 17 тобі років або 30 - талант не сховаєш, ми чекаємо тебе!

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Звукорежисер

Покликання

Професія звукорежисера – не тільки одна із найважливіших, але і найбільш популярних на сучасному телебаченні. Звукорежисер – це фахівець, який повністю відповідає за якість звуку та ідейно-художній зміст звукового оформлення будь-якого проекту. Але одним лише телебаченням ця професія не обмежується. Звукорежисери обслуговують концерти та видовищні заходи, озвучують серіали і рекламні ролики та працюють на радіо. Стільки сфер для однієї людини – говорить про затребуваність даної професії – що тобі тільки на руку!

Кого ми чекаємо

Випускників школи і дипломованих фахівців з різних сфер, 17-річних мрійників і 30-річних кар’єристів. Головне, щоб ти чітко знав, чого хочеш і йшов до своєї мети не дивлячись ні на що. Мрії про творчу професію з нашою допомогою стануть реальністю. А щоб займатися улюбленою справою потрібно пройти навчання – без знань нікуди! А от з ними – ти здобудеш надійний тил за спиною!

Старт

В процесі навчання спеціальності звукорежисер в нашій школі, ти отримаєш повний набір практичних навичок для роботи зі звуком. І головне – навчишся застосовувати свої знання на практиці. Німе кіно не для нас. Нам потрібен якісний звук – а для цього потрібні майстри своєї справи. Почнемо? Дорога до мрії зовсім поруч!

Перешкоди, вони ж предмети курсу

  • Технологія телевиробництва
  • Історія кіно
  • Майстерність звукорежисера
  • Основи музичної культури
  • Звукотехніка
  • Комп’ютерні технології в звукорежисурі
  • Основи монтажу
  • Режисура телебачення
  • Основи операторської майстерності
  • Режисура звуку

Фініш

Після закінчення курсу навчання тобі пропонується практика (стажування) від 1 до 3 місяців за бажанням, на центральних телевізійних каналах. Так що ще в процесі навчання ти зможеш отримати роботу. Фінальна точка навчання – здача підсумкового іспиту та отримання довгоочікуваного диплома звукорежисера про спеціальну перепідготовку. Професія звукорежисера затребувана в багатьох місцях. Ти можеш знайти себе в сфері радіо, телебачення, озвучувати фільми або обслуговувати концерти. Вибір за тобою – варто тільки почати, і захоплююче навчання затягне тебе в свій вир з головою, а випірнеш звідти ти вже фахівцем!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua