Ведучий телепрограм

Ти завжди хотів стати обличчям улюбленого телеканалу? Така можливість є, і ти всього в кроці від неї! Приєднуйся до нас!

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Ведучий телепрограм

Ти – ведучий телепрограм – ти обличчя, ти зірка, тобі довіряють, тобі є що сказати. 

 

Покликання

Телеведучий оживляє сухі безадресні факти. Ведучий телепрограм – це людина, яка вміє одночасно розмовляти з мільйонами телеглядачами і з кожним окремо. Такі люди завжди на виду. Однак, це не просто професія, а й стиль мислення, спосіб життя, ставлення до людей.

Фахівці «блакитного екрана» постійно знаходяться в динаміці, пошуку якихось нових ідей, рішень, адже від їх роботи залежить, чи зможе передача або канал в цілому утримати увагу глядачів. Крім того, це зустрічі з цікавими людьми, знаменитостями, захоплюючі відрядження, можливість бути (а може навіть якимось чином впливати) всередині резонансних подій. З іншого боку, робота на телебаченні – це велика відповідальність.

Кого ми чекаємо?

Тих, хто в дитинстві краще всіх копіював улюблених ведучих. Тих, хто любить бути в центрі подій. Людей, які вміють вчитися, бачити себе з боку, виходити за межі вузького кола чи свого віку, статі, статусу, свого маленького світу, бути відкритим до всього і зберігати свою індивідуальність. Згадайте, ким ви дійсно хотіли стати і підніміть свої запилені мрії на поверхню. Наші двері відкриті для тих, хто зможе пропускати кожну новину крізь себе, співпереживати своїм словам і бути трошки сентиментальним.

Старт

Більшості «простих смертних» здається, що така «робота», дійсно, казка, і все робиться «по щучому велінню». Адже ми вже бачимо результат: цікаву програму, красивих людей в кадрі, яскравий відеоряд, кольорові декорації і т.д. Насправді, створення передачі – це важка щоденна праця, іноді рутинний обов’язок при відсутності натхнення і «через не хочу». Але без зусиль, жодна рибка тобі в кишеню сама не стрибне.

Щоб стати телеведучим, потрібно три основних аспекти: базові знання (в цьому вам допоможуть наші курси), багато наполегливої праці над собою і удача.

Красива казка про телеведучих, і взагалі про людей, які часто з’являються на блакитному екрані, у більшості в свідомості склалася тому, що ми звикли сприймати все, пов’язане з телебаченням, як загадку, свято, чаклунство. Насправді це, перш за все подолання складних перешкод, а ось і вони!

Перешкоди, вони ж предмети курсу 

 • Технологія телевиробництва
 • Психологія спілкування
 • Історія кіно
 • Майстерність телеведучого
 • Техніка мови
 • Майстерність ефірного виступу
 • Акторська майстерність
 • Основи тележурналістики
 • Стилістика
 • Режисура телебачення
 • Основи операторської майстерності

Фініш

Після закінчення курсу студенти складають підсумковий іспит, за результатами якого отримують диплом про підготовку за спеціальністю “Ведучий телепрограм”.

Заняття в нашій школі дають можливість навчитися вибудовувати і контролювати ситуацію спілкування, ефективно взаємодіяти з різними людьми, триматися перед телекамерою, говорити правильно і переконливо.

 Безумовно, зручний випадок для влаштування кар’єри телеведучого може з’явитися саме тоді, коли ти цього зовсім не чекаєш. Але долі теж треба допомагати, і краща допомога в даному випадку – навчання спеціальності в нашій школі. І пам’ятай: головне – це твоє бажання стати телеведучим. Успіхів!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua