Телеоператор

З-під твоєї руки можуть вийти шедеври світового кіно, варто тільки трохи повчитися і розкрити свій талант! Ти готовий стати в чергу за Оскаром?

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Телеоператор

Стати телеоператором – це можливість побачити першим, зафіксувати і поділитися з кожним.

Покликання

Телеоператор – це людина, яка має творчий підхід до кожного насущного завдання. Все, що ми бачимо на екрані нашого телевізора, було спочатку задумано і професійно знято оператором. Він – наші очі в чарівному світі кіно. Тому робота оператора так важлива, адже від неї багато в чому залежить інтерес телеглядача до репортажу, телепередачі або фільму.

Телеоператор – це безліч особистостей в одному флаконі – він за лічені секунди перетворюється в сценариста, режисера, і в першу чергу художника в кожному знятому кадрі. Здається, що телеоператору легко спланувати процес відеозйомки, але насправді це копітка і непроста робота.

Кого ми чекаємо

Творчих людей, які вміють зав’язувати шнурки 32 способами – нам потрібні ініціатори нестандартних рішень і професійні вигадники. Професія телеоператора – командна справа. З твоєю допомогою глядачі побачать на екрані твій погляд на весілля, урочистий захід, грандіозний концерт, рекламу дитячого шампуню або тематичний фільм.

Старт

Телеоператор – це універсал, що в рівній мірі володіє різноманітною палітрою творчих прийомів. В цьому полягає і складність, і привабливість професії. Творча ініціатива і блискавична реакція, уміння з’єднувати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і правильно оцінювати знімальні факти.

Щоб домогтися високих результатів тобі знадобиться відмінна теоретична база і практичні знання. Наша школа готова все це тобі надати на вищому рівні! В рамках курсу ти освоїш все необхідне не без допомоги відмінних педагогів. І якщо ти по-справжньому полюбиш свою професію – з твоїх рук вийдуть відмінні відеоролики! Ми впевнені в тобі!

Перешкоди, вони ж предмети курсу

  • Технологія телевиробництва
  • Історія кіно і телебачення
  • Психологія
  • Історія образотворчого мистецтва
  • Операторська майстерність
  • Режисура телебачення
  • Світло і оптика
  • Фотокомпозиція
  • Стилістика
  • Режисура монтажу

Фініш

Підсумок навчання – практика від 1 до 3 місяців за бажанням учня, на центральних телевізійних каналах, можливість отримати роботу ще в самому розпалі “студентства” і, природно, іспит, після якого тобі видадуть диплом телеоператора про спеціальну перепідготовку. Що ж ми свою роботу виконали – тепер твоя черга. Дивуй своїх глядачів, і ми подивимося твої творіння – удачі!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua