Сценарист телесеріалів та кіно

Бути сценаристом — значить керувати долями людей, нехай навіть вигаданих. Тільки сценарист вирішує, чому Донна Роза кине Альберто в 1 серії і повернеться до нього в 113. Він всесильний!

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Сценарист телесеріалів та кіно

Стати сценаристом телесеріалів і кіно – це чудова можливість якісно дістати те, що ти раніше писав у стіл.

Покликання

Бути сценаристом — значить керувати долями людей, нехай навіть вигаданих. Тільки сценарист вирішує, чому Донна Роза кине Альберто в 1 серії і повернеться до нього в 113. Він всесильний! Сценарист володіє почуттями глядача – він змушує плакати і сміятися, обурюватися і схвалювати. З ним кожен глядач проживає ще кілька життів – його героїв. Талановиті сценаристи приковують до екрану телевізора, вони створюють життя в нашому телевізорі – це дивовижна професія.

Кого ми чекаємо?

У першу чергу людей, які люблять і вміють писати. Великих вигадників та азартних фантазерів. Тих, хто в школі допомагав писати сценарії на Новий рік. Впевнених, уважних, працьовитих, комунікабельних і безконфліктних учнів. Ти саме такий? Чого ж ти чекаєш – двері нашої школи відкриті для тебе!

Старт

Щоб стати справжнім професіоналом одного алмаза твого таланту замало – потрібна посидючість, щоб його відшліфувати і помістити в гідну оправу. У нашій школі ти зустрінешся з гідними майстрами, які навчать тебе всім хитрощам і премудростям професії сценариста. Вони допоможуть тобі розвинути особливе сценарне мислення. Як змоделювати життєві ситуації в своєму сценарії, зв’язати їх між собою і мотивувати вчинки своїх героїв ти дізнаєшся на предметах курсу. У добру путь!

Перешкоди, вони ж предмети курсу 

 • Технологія телевиробництва
 • Історія кіно
 • Психологія спілкування
 • Авторське право
 • Сценерна майстерність
 • Основи драматургії
 • Драматургія телепередач і телесеріалів
 • Редакторська майстерність в кіно і на телебаченні
 • Основи режисури
 • Основи операторської майстерності
 • Акторська майстерність

Фініш

На фінішній прямій останньою перешкодою буде підсумкової іспит, і ти зможеш здати його на відмінно! І ось він довгоочікуваний диплом, який стане путівкою в доросле життя, а точніше в чарівний світ телесценаріїв. Десятки телестудій і продюсерських центрів чекають на твої сценарії. Рецепт успіху простий – зернятко таланту, удобрене старанним навчанням – ми виростимо найкращого сценариста разом! Ось здається, прокльовуються перші пагінці. Швидше до нас, не пропусти найцікавіше!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua