Режисер-мультиплікатор (аніматор)

Чарівний світ анімації перед тобою як на долоні. Ми всі знаємо його з дитинства, а багато хто любить і до глибокої старості. Режисер-аніматор дарує казку своїм глядачам. Творчість та найнеймовірніші вигадки - це його стихія. Він вкладає душу в кожного створеного персонажа і дарує йому життя у своєму фільмі.

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Режисер-мультиплікатор (аніматор)

Світ казок, фантазій та мрій, де неможливе стає можливим, а ти – творець всього, адже ти режисер мультиплікатор (аніматор).

Покликання

Чарівний світ анімації перед тобою як на долоні. Ми всі знаємо його з дитинства, а багато хто любить і до глибокої старості. Режисер-аніматор дарує казку своїм глядачам. Творчість та найнеймовірніші вигадки – це його стихія. Він вкладає душу в кожного створеного персонажа і дарує йому життя у своєму фільмі.

Кого ми чекаємо?

Тих, хто з дитинства мріяв придумувати персонажів для мультфільмів, ліпив з пластиліну, і малював, не замислюючись, виходить чи ні. Творчих, терплячих і посидючих учнів. Якщо в тебе чудова фантазія – це великий плюс, у нашій школі ми знайдемо їй гідне застосування!

Старт
Створення кожного анімаційного фільму – це захоплюючий процес. Потрібно придумати персонажів, намалювати саму історію, опрацювати міміку і жестикуляцію кожного героя і додати ту родзинку, яка зробить твій фільм особливим. І не забувай, що тільки в анімації твої герої зможуть те, що неможливо в кінофільмі! Ще залишається монтаж, музика і детальне озвучування. Складно? З нашою допомогою, ти розколеш цей горішок!

Твоїми вірними друзями стануть комп’ютерні програми. Тривимірні зображення, реалістичні пейзажі, рухи персонажів – з їх допомогою все це стає реальністю. Тільки пам’ятай, що комп’ютер – це просто інструмент, а вдихнути життя у своїх персонажів можеш тільки ти.

Перешкоди, вони ж предмети курсу

  • Історія анімації
  • Майстерність аніматора
  • Музика в анімації
  • Основи малюнка (в анімації)
  • Ляльки в анімації, їх створення.
  • Лялькова анімація
  • Фотографія (композиція)
  • Операторська майстерність
  • Комп’ютерні технології в анімації

Фініш
Дев’ять місяців наполегливої праці пролетять непомітно, але в той самий час стануть ще однією сходинкою до здійснення твоєї мрії. Адже тепер тобі під силу поставити і екранізувати анімаційний фільм. Додамо дрібку таланту, жменю завзятості, трохи досвіду і вуаля – провідним продюсерським центрам потрібні такі співробітники!

Конкурси та фестивалі чекають твоїх заявок. «Вузьке коло революціонерів ….» І може завтрашній переможець, це ти? Ми в цьому впевнені!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua