Режисер монтажа

Хто додасть родзинку в сухий сценарій? Хто складе з мозаїки кадрів цілісну картинку? Без допомоги режисера монтажу не обійдеться жодна телестудія!

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Режисер монтажа

Режисер монтажа – в чиїх руках монтаж, в тих руках і правда.

Покликання

Режисер монтажу – це людина без права на помилку. Адже він працює не тільки з програмами, які вийдуть в ефір у записі, але і програмами з виходом в прямому ефірі. Його робота вимагає великої віддачі та професіоналізму. Як вправний майстер ювелірної справи, він виготовляє прикраси, гідні самої цариці. А ми, замість цариці, його копітку працю на телеекранах тільки й оцінюємо.

Кого ми чекаємо

Комп’ютерних геніїв і домашніх хакерів, бітбоксерів з відчуттям ритму або просто людей з відчуттям ритму, розумних та ерудованих учнів, які днями і ночами марять про режисуру, а руки тягнуться щось, та й змонтувати. А також тих, хто в дитинстві любив збирати пазли (пора переключаться на відеоролики) – наполегливих і посидючих учнів!

Старт

Кваліфікований грамотний монтажер – завжди знахідка для будь-якого телеканалу та продюсерського центру. Сьогодні практично всі телеканали відчувають справжній «голод» в професійних монтажерах.

Знання та практичні навички, отримані в нашій школі, стануть відмінним фундаментом для успішного старту в улюбленій професії. Нелегкий шлях сходження на Олімп майстерності тобі потрібно пройти, не обійшовши жодної перешкоди, а з гідністю подолавши її. Уже сьогодні, вибравши цю спеціальність і почавши навчання, ти повністю поринеш в непросте, але таке захоплююче життя майбутньої професії.

Перешкоди, вони ж предмети курсу

 

  • Технологія телевиробництва
  • Історія кіно
  • Історія образотворчого мистецтва
  • Майстерність режисера монтажу
  • Режисура телебачення
  • Основи музичної культури
  • Режисура звуку
  • Основи звукорежисури
  • Основи комп’ютерної графіки та дизайну

Фініш

Ще трохи і диплом режисера монтажу у тебе в кишені. Залишилося пройти практику за бажанням і успішно скласти підсумковий іспит. Все дуже просто! Тепер можна сміливо лягати грудьми на амбразуру телебачення, і ніякі труднощі з такою то підготовкою тобі тепер не страшні. Ми завмерли від передчуття якісних робіт біля екранів телевізорів, пане режисер!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua