Літературна майстерня

Стати слухачем Літературної майстерні/Creative writing - це можливість створювати свої власні світи за законами нового часу.

Оформити заявку на навчання

Дізнатися більше:

+380 67 169-46-49, +380 63 298-68-38, +380 50 690-95-59

Літературна майстерня

Інформація на цій сторінці була актуальною на 2019 рік 

Стати слухачем Літературної майстерні/Creative writing – це можливість створювати свої власні світи за законами нового часу.

Література – це множинний світ, в якому все можливо і все підвладне автору. Письменник не просто створює персонажів, він відтворює людей, події, емоції і переживання; він розважає, збагачує і розвиває себе і своїх читачів. Письменник надихає, звільняє, радує і збуджує.

Кого ми чекаємо?

Головні помилки більшості – 1-ша «Я знаю букви і добре писав в школі оповідання – я літератор” і 2-га «Так, я пишу, але це нікому не потрібно …». Подібно до того, як люди знають ноти і при цьому можуть стати музикантами, так і літературна праця вимагає навичок, знань і майстерності. Уміння треба відточувати, здобувати знання і переходити від графоманства – до власне літератури і, найголовніше, до свого читача.

У літературну майстерню ми чекаємо людей люблячих слово, відчувають його, знають йому ціну. Людей, які вміють подивитися на ситуацію з несподіваної точки зору. Словом, таких людей, які відчувають, думають і аналізують на папері. Ми чекаємо тих, хто не може не писати.

Старт

Письменницький талант зараз затребуваний як ніколи. Світ змінюється стрімко, і нові обставини вимагають нових форм, нових стилів, нових поглядів і нових літературних “зірок”. Сучасний світ висуває особливі вимоги до текстів, починаючи зі стилістики і закінчуючи лаконічністю і парадоксальністю думки. Не тільки оповідання та нотатки придбали новий вигляд, але з’явилися ще і нові форми: копірайт, рерайт, блогінг. Ці сучасні види текстів вимагають особливого підходу до реалізації, адже вони пишуться і для людей, і для машин. Словом, кількість цікавих завдань, які стоять перед літераторами в сучасних умовах, величезна. Ми постараємося “пограти” на всій клавіатурі і дати можливість слухачам спробувати себе в різних формах, жанрах, стилях, виробити свій унікальний новаторський підхід.

Основні модулі спеціальності Літературної майстерні/Creative writing:

  • • Основи драматургії
  • • Мала проза (есе, нариси, оповідання);
  • • Велика проза (повісті та романи).
  • • Рекламні і продають тексти (слогани, неймінг, рерайт, копірайт).
  • • Інтерв’ю та журналістиці статті (інтерв’ю, аналітика, огляди, блоги).

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Партнери ВСІ

Football.ua