«Саме заповітне бажання»

28.12.2012

Сценарної основою для постановки навчального відеофільму “Саме заповітне бажання” послужила п’єса російського драматурга Ганни Донатовой “Телемама”.

П’єса привернула увагу авторів фільму не тільки своєю темою і ідеєю, але і відносною простотою декораційного рішення. “Телемама” – моновистава для однієї діючої особи. Дія в п’єсі відбувається в межах єдиної житлової кімнати протягом однієї доби.

Після вимушених скорочень і адаптації тексту п’єси було знято короткометражний ігровий фільм “Саме заповітне бажання” загальною тривалістю 26 хвилин. Він став своєрідним майстер-класом, організованим і проведеним викладачами Школи, при безпосередній участі на знімальному майданчику студентів режисерського і операторського курсів в грудні 2012 року.

Сюжет фільму наступний: дуже успішна і популярна в минулому актриса, змушена доживати свій вік в рідному провінційному містечку, звідки в юності виїхала “підкорювати” столицю. Але хвилює її на дев’ятому десятку років не старече самотність, а багаторічний конфлікт з дочкою, з якою вона вже не бачилася багато років. З роками дівчинка зненавиділа мати, вважаючи, що та проміняла свою сім’ю на головне захоплення свого життя – роботу в театрі, кіно і на телебаченні.

Залишившись наодинці зі своєю пам’яттю, колишня актриса згадує як свої творчі злети, так і приватне пережите нещастя.

Багатоденна робота над фільмом (п’ять знімальних днів), переслідувала декілька цілей: навчити студентів на практиці основ виробництва ігрового фільму, надати учням можливість попрацювати на майданчику з новітнім кінознімального і освітлювальним обладнанням, освоїти ази комбінованих зйомок і роботу зі звуком. Нарешті, самостійно проводити багатокамерні зйомки-спостереження по ходу всіх етапів виробництва фільму, починаючи від створення режисерського сценарію, підбору складного характерного гриму для актриси, аж до остаточного озвучанія фільму. Документальний матеріал був призначений для подальшого монтажу навчальних сюжетів та роликів.

image_1298_800 image_1299_800 image_1300_800 image_1301_800 news_37

  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/nashi-telezhurnalistyi-televedushhie-na-ictv/ »
  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/zachet-po-tehnike-rechi-u-zhurnalistov-televedushhih/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий