Арт група «Абсентна реальність»

Арт група «Абсентна реальність»

26.03.2010

Іноді потрібно просто присісти на лавку в якомусь старовинному парку і задуматися. Задуматися про те, скільки чоловік до тебе ось тут же, так само сиділи і думали про те, скільки людей до них сиділо на цій же самій лавці. Багатьох з них уже давно немає на Землі, а інші, що залишили незримий слід тут, в цей момент, може бути, на кухні варять борщ, або йдуть на роботу, щоб будувати будинки або майструвати на заводі не завжди зрозуміло для чого необхідні механізми. А може бути хтось зараз в пологовому будинку в криках болю народжує дитину, яка незабаром теж буде сидіти на цій же самій лавці.

І ти думаєш, невже в цьому парку люди, які відпочивали тут, не залишили після себе нічого, крім наспіх зім’ятою недопалка або порожньої пляшки з-під пива, чомусь ще не заборонений бородатим бомжем і не обміненої на гроші. Ні, вони повинні бути тут. У вигляді тіней, або примар, які не дано бачити простим поглядом. Але, правда, якщо спробувати? А потім взяти в руки пензель і фарби, або фотоапарат і сфотографувати це для наступних ТИХ, хто буде сидіти на лавці все в тому ж парку і думати …

Така Абсентна реальність буття. Про них майже ніхто нічого не знає. Але це не заважає їм БУТИ. Один з них – Фотограф, інший Художник. Об’єднання двох, здавалося б, необ’едіняемих частин в одне ціле. Може бути, вам пощастить і ви побачите ЇХ на виставці. А може бути, і не побачите. Але вони все одно будуть десь поблизу. Загадковий дует. Повзала картин, повзала фотографій. Картини, як фотографії – фотографії, як картини. Головне – не переплутати і не втратити розум. Те, що ви побачите на цих картинах і фотографіях – цього ТЕЖ НЕ ІСНУЄ. Може бути, правда, воно колись і існувало. Може бути й існує, але тільки в уяві цих двох творців. Але хто сказав, що уява не матеріально? Спробуйте, покинувши виставку, вийти на вулицю без побоювання. А раптом поки ви були в приміщенні, світ став таким, як на полотнах Олександра Шимбаровського і Вадима Шаманова?

І ритм. Ритм відбійного молотка, ритм від стукоту коліс старого трамвая, ритм від шуму кроків випадкового перехожого, який вийшов з дому на світанку, і ритм від стукоту кожного серця. Ось він який ІНДАСТРІАЛ. Але його тепер можна не тільки чути, але й бачити.

  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/reviews/imenityie-gosti-shkolyi-televideniya-iz-germanii-vyisoko-otsenili-uroven-podgotovki/ »

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий