Вітання переможцям МЕДІЯ ІГОР 2016!

18.10.2016

З великим задоволенням і радістю вітаємо наших слухачів з перемогою і призовими місцями в конкурсі “Медіа ігри 2016″.

Організатори конкурсу впевнені в тому, що професійні спортивні журналісти повинні не з чуток знати той предмет, про який вони пишуть. А значить варто проводити тематичні спортивні ігри.

Команда Першої Національної Школи Телебачення прийняла активну участь в “Медія іграх 2016″ і дуже навіть успішно: Максим Бєлік зайняв 1-е місце по дартцу; Андрій Шахов зайняв 3-е місце з бадмінтону; Школа телебачення зайняла 3-е загальнокомандне місце по дартцу, волейболу, стрітболу та настільного тенісу.

Так що у нас є серйозний привід пишатися і привітати нашу команду: Валентина Щербачова, Віталія Пил, Максима Бєліка, Стаса Поддашкіна, Микиту Дмитруліна, Андрія Шахова, Ліану Хомич, Гліба Филиповича.

Але все-таки найкраще про подію може розповісти безпосередній учасник. Ось враження Микити Дмитруліна:

“14-15 жовтня в Києві, на території Київського національного торговельно-економічного університету відбулися вже в 6-й раз” Медіа ігри “!

У турнірі брали участь організації, які так чи інакше відносяться до медіа-простору, люди, які працюють на телебаченні, на радіо, в структурах, які забезпечують нас мережевий і стільниковим зв’язком.
Проводилися змагання в самих різних видах спорту, так їх як: футзал, стрітбол (баскетбол, 3Х3), волейбол, настільний теніс, дартс, бадмінтон.

У змаганнях брали участі 9 різних команд, в тому числі: Національна телекомпанія України, «Український державний центр радіочастот», «ВІСТІ», «Центральний канал», «Укрпошта», Телеканал «Київ» і дебютанти змагань «Школа телебачення», «Укртелеком »,« Київстар ».

Для мене честю було захищати кольори “Школи телебачення”, наша команда вперше брала участь в змаганнях подібного роду, і ми відразу ж взяли бронзові медалі.

Дуже пощастило, що нашим наставником був Валентин Васильович Щербачов, який разом з нашою командою брав участь в турнірах з футзалу, стрітболу та волейболу. Валентин Васильович підказував у важкі моменти, брав все керівництво на себе і це нас об’єднувало. З огляду на, що досвіду гри в футзал у нас було вкрай мало, а команда вперше грала таким складом – виступили ми досить таки непогано. Так, постійно траплялися в контратаки, не могли реалізувати дюжину моментів, але ми билися до кінця, навіть не дивлячись на велику прірву в рахунку, ми не здавалися!

З настільним тенісом було ще веселіше, зібралися дуже рівні суперники, контраст полягав у тому, що можна було першу партію програти 11-0, але потім виграти дві поспіль і здобути перемогу за сетами, власне так я зробив пару раз))

За ці 2 дні, всі учасники турніру показали, що вони не тільки можуть якісно виконувати свої професійні функції, як співробітники медіа-структур, а й ще спортсмени непогані!

Висловлюю подяку всім учасникам “Медіа-ігри” 2016, великий респект організаторам турніру за працю, який вони виконали, щоб провести турнір на високому рівні, а також дякую нашого воротаря – Гліба Филиповича, який провів 3 приголомшливих поєдинку і на мою, неофіційним думку, повинен був стати найціннішим гравцем турніру.

Хочеться, щоб подібні турніри доповнювалися новими учасниками, не тільки з нашої країни, щоб інші міста теж могли б прийняти змагання такого роду !!!

  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/pokaz-filma-osennie-vospominaniya/ »
  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/10-y-sezon-v-pervoy-natsionalnaya-shkole-televideniya/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий