Школа фотографії

Ласкаво просимо до розділу «Школа ФОТО»!

Тут ми організуємо для Вас незабутню подорож у світ фотомистецтва. Розповімо про те, як можна домогтися успіху і поваги в області фотомайстерності. Фотохудожник - це не проста професія, вона вимагає навчання, творчого підходу і, головне, любові до даної сфери.

Як мінімум, Вам хочеться навчитися відображати всі події Вашого життя. Але не просто клацати затвором фотоапаратів. Ви хочете радувати себе і своїх близьких дійсно якісними знімками, хочете чути схвальні й захоплені відгуки, питання: «Як же ти це зняв?», бачити свої вдалі кадри в колекціях друзів і численні «перепости» у соціальних мережах.

Як максимум, Ви прагнете зробити своє давнє захоплення професією. Немає нічого краще такого збігу! Для Вас перестануть бути загадкою найнесподіваніші схеми світла, рішення композиції кадру буде приходити саме, моделі будуть розуміти, що Ви від них хочете, а природа стане показувати те, на що раніше Ви не звернули б уваги. А якщо Ваша тривала дружба з фотоапаратом вимагає більш гострої заточки, знайдемо відповіді на самі каверзні питання.

Якщо Ви перебуваєте в даному розділі - наші фотокурси Вас однозначно зацікавлять. Чи помічали Ви за собою, що глянцеві журнали, газети та Інтернет-сайти привертають до себе увагу тільки завдяки красивим картинкам? Гортали чи Ви годинами друковані видання, милуючись фотографіями, від яких по шкірі пробігає зграя мурашок? Такі відчуття знайомі майже кожній людині. Але за ними слідували і інші ... Відчуття того, що у Вас би так красиво не вийшло сфотографувати, що це не реально, що це всього лише Фотошоп ... Дізнаєтеся себе?

Існують люди, які зупиняються на тому, що просто продовжують гортати різні видання, годинами витрачаючи час даремно. Але є і ті, хто йде далі. Вони купують найкращий для себе фотоапарат, перед тим радячись не на одному форумі і не з одним досвідченим власником подібної техніки. Однак після серії більш-менш успішних знімків, вони задаються питаннями: «Що ж далі робити?», «Як поліпшити мої фотографії?», «Як зробити їх професійніше?», «Як зробити їх красивіше?» в кінці кінців. Кожен початківець фотохудожник хоча б раз запитував себе про подібне. Не варто зупинятися на одних питаннях, потрібно діяти!

Першим кроком назустріч Вашої мрії стануть професійні фотокурси. Всі питання Ви зможете задати нашим вчителям, які допоможуть їх швидко вирішити. Наша школа фотографії розкриє Вам усі тонкощі фотомистецтва. Ви почнете помічати те, чого раніше не надавали жодного значення. Ви навчитеся думати, як професіонал, бачити як професіонал і фотографувати, як професіонал!

Уроки по фотографії - перший крок в майбутнє для кожного фотохудожника. Багато новачків стикаються з однією і тією ж проблемою. Вони думають, що їм не потрібна школа фото і починають вчитися самі, фотографуючи все: дерева, листя, пісок, метеликів, дівчат... І після, переглядаючи знімки, розуміють, що все те, що вони фотографували нікуди не годитися: дерева не чіткі, листя якісь похмурі, пісок - незрозуміло на що схожий, метелик розмитий, а у дівчини 5 підборідь ... А вона  була його музою, і що тепер? Музи немає, фотографії не якісні ... Що робити? Може виною всьому поганий фотоапарат?

Ні, техніка тут якраз ні причому. Проблема у відсутності навичок фотографії. Однак не варто завчасно засмучуватися, Ви не одні. Всі, хто недавно купив фотоапарат, зіткнулися з даною проблемою. Наша фотошкола подарує Вам упевненість в собі, навчивши всьому необхідному.

Занятие по фотосъемке в павильоне Время экспозиции

Школа фотографії допомагає тим, хто хоче досягти більшого, ніж просто гарні знімки. Пройшовши фотокурси у нас, ви отримаєте прогресивне навчання на вищому рівні. Не потрібно боятися, що Ви чогось не розумієте або що у Вас щось не виходить - адже саме тому Ви і звернулися до нас. Школа фото була створена командою майстрів, які створюють професіоналів, а не учнів.

Уроки по фотографії дозволять Вам навчитися фотографувати так, щоб дерева вражали чіткістю кожної гілочки, листя володіли яскравими і живими фарбами, метелики дивували своєю красою, а дівчина вашої мрії - виглядала нітрохи не гірше фотомоделі з глянцового журналу.

Фото курси подарують Вам мрію! Завдяки їм Ви опануєте фотоапаратом від початку до кінця. З нами ви зрозумієте усі тонкощі мистецтва фотографії. Ви навчитеся ловити цікаві моменти нітрохи не гірше, ніж це роблять справжні професіонали, а правильна обробка фотографій дозволить Вам зробити кожен знімок ще краше!

Уроки фотографії проходять в дружному колективі. Тут Вас розуміють і допомагають протягом усього періоду навчання. Навчання фотографії починається з нуля. Наше завдання - навчити Вас всім тонкощам фотомистецтва, надати відповіді на самі каверзні питання і навчити виходити з важких ситуацій на практиці.

Курси Photoshop допоможуть Вам покращити якість своїх знімків, перетворивши їх в маленький шедевр великого творця. Ви зможете гордо демонструвати свої роботи, якими будуть захоплюватися і друзі, і знайомі, і навіть сторонні люди. Обробка фотографій перейде абсолютно на інший рівень. Ваші знімки будуть перетворюватися в живописні картини, якими можна милуватися годинами.

Уроки по фотографії навчать Вас помічати прекрасне, ловити незабутні моменти, і Ви ніколи не втомитеся творити все нові й нові шедеври. Муза кличе! Списки відомих фотографів жадають поповнитися Вашим ім'ям! Не запізнюйтесь на зустріч з мрією! Школа фотографії чекає на Вас!

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий