Майстер клас Олега Дейнека

20.11.2014

Зовсім недавно 14.11.2014 року у Першій Національній Школі Телебачення відбувся майстер клас для груп Журналіст-Телеведучий та Спортивний Журналіст. Гостем був Олег Дейнека, ведучий, журналіст,  просто чудова людина. Тема  майстер класу була «Журналістське розслідування».

Знаєте це були шалено цікаві три години.

За цей час Олег Дейнека пояснював як краще створювати продукт такого роду, де потрібно черпати інформацію, і як зручніше буде нам надалі, працюючи журналістом, розпланувати наші кроки. Він запропонував нам вельми захоплююче заняття – створити власне розслідування. Ми пропонували теми і в кінцевому підсумку визначили конкретну, яку надалі розбирали по сюжетам. Веселий і безмежно чуйний Олег підказував нам що більш фіксує глядацький погляд, допомагав вичавити з сюжету максимум «соку», що допомогло нам із захопленням зрозуміти що до чого. З його вуст звучало дуже багато пізнавальної інформації, (з найбільш), що таке процес творіння продуктаTV і які фільтри в редакції він може пройти. Дуже засіла в голову істина яку він нам підніс: «Телебачення – це картина, на яку ВИ! повинні дивитися з іншого боку». Звичайно, кожен зрозуміє це по своєму, але ми ті, хто це створює, вкладає ідею і частку себе …

Хочемо висловити величезну подяку від слухачів в той вечір Олегу Дейнеці за захоплюючий майстер клас!! Із задоволенням виконавши, Ваше домашнє завдання і вже розширивши своє розуміння про TV, чекаємо наступного майстер класу.

Спасибі за отримані емоції…

З величезною повагою Журналісти, Спортивні     коментатори (1-й Національної Школи TV).

Слухачка курсу Телеведучий-Тележурналіст Анастасія Шарунова

  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/prosmotr-kinofilma-plemya/ »
  • https://1tvs.com.ua/ua/ua/s-dnem-radio-i-televideniya/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий