Про школу

Перша Національна Школа телебачення в УкраїніОсвіта у сфері телебачення

Ми пропонуємо навчання з «нульового» рівня і формуємо групи для тих, хто хоче підвищити рівень своїх знань з обраної спеціальності:

Будь-яка ваша попередня освіта має значення лише для нашої допомоги у правильному ухваленні рішення у виборі спеціальності. Наші освітні програми орієнтовані на придбання практичних знань, які зіграють головну роль у вашому майбутньому працевлаштуванні.

Досвід біліше п’яти років у сфері підготовки фахівців для телебачення дозволяє нам більш раціонально ставитися до вимогам і побажанням ваших майбутніх роботодавців. Свідки тому – наші випускники, що працюють на багатьох телеканалах і в продакшн-студіях нашої країни і за кордоном.

Освіта у сфері телебаченняЯкісне навчання в школі та працевлаштування у сфері телебачення

Навчання проходить повністю з використанням матеріально-технічної бази Школи телебачення, в навчальних класах Школи та партнерських установ. Матеріально-технічної бази Школи, що складається з сучасного знімального, освітлювального та монтажно-тоніровочного обладнання, достатньо, щоб слухачі не відчували незручностей у створенні поточних, залікових або дипломних робіт.

При навчанні в нашій Школі Телебачення відсутні приховані платежі!

Нам досить того, щоб ви добре вчилися і впевнено йшли до фінішу. На відкритій захисті ваших дипломних робіт завжди присутні представники Телеканалів України та продакшн-студій, індустрії телебачення. Кращі дипломні роботи випускників щорічно беруть участь у телевізійному фестивалі та конкурси. Ми з радістю допоможемо вам з працевлаштуванням.

Якісне навчання в школі та працевлаштуванняНавчання за всіма спеціальностями проходить в Школі у вечірній час, по чотири академічні години, починаючи з 19.00 не менше 3-х разів на тиждень.

Не виключена можливість додаткового участі слухачів у виїзних зйомках і заходах у дні, не передбачені розкладом. Вам не доведеться нудьгувати!

Додаткові консультації для бажаючих вступити в Школу Телебачення проходять вже зараз.

За детальною інформацією та з питань запису на консультацію звертайтеся за контактними телефонами або оформляйте заявку на навчання прямо на сайті школи (з вами зв’яжуться).

Іногороднім слухачам Школи Телебачення надається гуртожиток!

Телефонуйте (понеділок-п’ятниця 09-22, субота-неділя 12-21):
CDMA (044) 227-42-10 або (044) 229-75-35. Безкоштовні дзвінки абонентам life :) (063) 298-68-38

Задавайте питання:
Ви можете задати нам своє питання прямо зараз

Приїжджайте:
м. Київ, ст. метро Палац Україна або Печерська, вул. Є. Коновальця, 18. Студія Документальних та хронікальних фільмів “Хроніка”, двугий поверх.

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
+380 67 169-46-49,
+380 63 298-68-38
Поточні навчальні питання:
+380 50 690-95-59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

Вул. Академіка Доброхотова 7А,
Київський Університет Права

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий