Захист дипломів. Найбільш стійкі

21.06.2012

Свої роботи представляли телережисери, оператори, звукорежисери, режисери монтажу і телеведучі – майбутнє покоління професіоналів, з новими ідеями, новими силами і великим бажанням займатися улюбленою справою.

Всі роботи, допущені до захисту, пройшли довгий шлях від ідеї до готового матеріалу, який пройшов всі організаційні етапи. Всіх присутніх переповнював інтерес, в повітрі були – надія, очікування та напруження.

Крім самих випускників, на вечорі були присутні майстри курсів, викладачі школи і гості, думка яких також враховувалась в процесі захисту. Викладацький склад представляли:

  • Михайло Лебедєв – майстер курсу «Оператор» і «Телережисер»,
  • Наталія Токар – майстер курсу «Телеведучий» і «Журналіст»,
  • Костянтин Мельник – майстер курсу «Телеведучий» і «Журналіст»,
  • Марина Мироненко – викладач курсу «Акторська майстерність»,
  • Олексій Салов – майстер курсу «Режисура монтажу»,
  • Ірина Днепренко – майстер курсу «Телережисер»,
  • Ігор Римаренко – викладач «Авторського права».

З поважних гостей слід відзначити присутність директора та технічного директора компанії «Аеромедіа», генерального директора компанії “Panasistem” Андрія Євдощука, представників українських телеканалів, у тому числі – «ІНТЕРА», «УКРАЇНИ» і «СТБ» та Ірини Лисенко-Ткачук як представника «Національної Академії Керівних Кадрів Культури».

На захисті всі присутні мали можливість оцінити не тільки обсяг знань, якість виконання задуманих проектів і рівень практичної майстерності учнів школи, а й оцінити те, чим буквально «дихає» сучасна молодь. Це подарувало унікальний шанс зазирнути в майбутнє телебачення, адже телебачення постійно рухається вперед, знаходить креативні рішення і живе пошуком нових ідей.

З одного боку, представлені роботи розкривають потенціал кожного, хто доклав свої зусилля для здійснення того чи іншого проекту, а з іншого боку, всі роботи – це прямий результат пройденого, завершеного курсу, результат року роботи викладачів і самого учня над самим собою, адже до фінішу доходять не всі.

До уваги всіх присутніх було представлено 18 відео-робіт, до виконання яких заздалегідь були обумовлені певні правила. Ось приклад одного з них: до того, як учні приступали до зйомок, все продумувалося до найдрібніших подробиць (ідея, сценарій, місце, актори чи герої, час і т.д.) і тільки потім, на підставі технічної заявки, на руки видавалася техніка, але видавалася не просто так, а на обмежений, заздалегідь обумовлений час, в який всій знімальній групі потрібно було вкластися з точністю до секунди.

Вечір захисту дипломних проектів – це вечір підбиття підсумків. Результат року інтенсивної роботи згуртованого викладацького колективу і талановитого молодого покоління не змусив себе чекати. Світ побачили такі відео-роботи як: «Квіти», «Автоквест», «Франко, останні роки життя», «Паркур як стиль життя», «Життя після смерті», «Перший великий концерт Ялинки у Києві», «Реставратор», «Тепер Ви можете бути щасливими», «Один лише погляд», «Аеромедіа» і «Останній лист» та інші.

Доброзичливі, але вимогливі викладачі влаштовували випускникам «прощальний прочухан», критично оцінюючи роботи. «Краще ми вам скажемо все зараз, ніж на майбутньому місці роботи ви будете вислуховувати це від начальства» – пояснювали вони свою суворість.

Відразу після проголошення назв дипломних проектів і, тим більше, після їх перегляду, стає зрозумілим те, наскільки непередбачуваним є творче мислення учнів школи.

Перша Національна Школа Телебачення в Україні – це яскравий приклад взаємодії старого, досвідченого покоління майстрів і «нової хвилі», представленої учнями, які сповнені бажанням творити. У стінах школи відбувається зіткнення та злиття старого і нового, мудрого і недосвідченого, старих і нових поглядів. Це зіткнення відбувається як мирним, так і не дуже мирним шляхом. На початку року приходить людина повна ідей, фантазії, креативу і бажання, а на захист дипломних робіт приходить та сама людина, тільки тепер сповнена теоретичними та практичними знаннями, які знадобляться для того, щоб професійно втілити потенційні ідеї в готовий, вартий уваги проект.

 

  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/pyatyiy-yubileynyiy-vyipusk-shkolyi-televideniya/ »
  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/vstrecha-s-avtorom-i-rezhisserom-kirillom-tushi/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
(+38 044) 227-42-10
(+38 044) 229-75-35
+38 063 298 68 38
Поточні навчальні питання:
(+38 044) 229-75-35
+380 50 690 95 59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

м. Київ,
вулиця Євгена Коновальця,
18, Печерський район

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий