Відаємо з нагородами 1TVS!

16.11.2015

Всіх-всіх !!! Вітаємо з нагородами Школу Телебачення! 

12-13 листопада в Києві відбувся перший Київський міжнародний майстер-фестиваль “Світло літопис”.

В основу фестивалю покладена ідея створення першого в Україні інтернет-фестивалю з головним акцентом на ОНЛАЙН перегляді та голосуванні і на мастер-классах, що проводяться з прямою трансляцією. Кожен учасник і глядач фестивалю зможе дізнатися багато нового, відшліфувати свої навички, проявити себе і все це дистанційно, без зайвих зусиль.

У програму першого фестивалю увійшли роботи студентів з “Київського Національного Університету культури і мистецтв”, “Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка”, “Беларуская дзяржаўная академія мастацтваў”, “Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого “, а також” Першої Національної Школи Телебачення “.

За дев’ять років існування Школи Телебачення у нас зібралося об’ємне і переконливе портфоліо студентських робіт, тому вибір виявився непростим !!! Всі роботи по-своєму цікаві і варті уваги. Головним критерієм вибору послужила саме спеціальність: хотілося представити роботи слухачів різних курсів, продемонструвати різноманітні таланти наших хлопців.
Спеціальність “режисер-мультиплікатор” представляла робота аніматора Нелі Білик “Сон”, яка отримала Диплом лауреата 1 ступеня!

Честь спеціальність “телережисера” відстоювали відразу кілька наших випускників. Їхні роботи наочно продемонстрували, що підходів до режисури маса, все залежить тільки від особистості самого автора.

Фотофільм режисера Тетяни Кислої “Майстер і Маргарита” Диплом лауреата отримав 1-й ступені
 
Спільна робота журналіста Марії Заруби та Володимира Король “Ешелон №1″, в якій Володимир виступив так само і в ролі оператора, отримала Диплом лауреата 2-го ступеня

Неймовірно точна і професійна робота випускника режисерської майстерні Максима Романичева “Оживляючий час” отримала Диплом лауреата 2-го ступеня

Так само журі фестивалю оцінили інтригуючу роботу режисера Олексія Руденка зі звучною назвою “Безсмертний?”. Олексій отримав Диплом лауреата 3-го ступеня.

Спеціальність “режисура монтажу” була представлена роботою Олени Маминої “Дитяча молитва”, яка отримала Диплом лауреата третього щабля.

Робота “Произведение” від творчого тандему режисера Надії Гогульской і фотографа Наталії Голубєвої отримала відразу дві нагороди. Дипломи лауреата 2-й відзначили і режисера і фотографа.

https://

Окремим дипломом нагороджена власне Перша Національна Школа Телебачення за професіоналізм, якісне навчання та сприяння у розвитку творчих особистостей!
Таким чином, у нашій скарбничці відразу 9 дипломів! З чим ми вас і нас вітаємо !!!

  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/den-otkryityih-dverey-27-aprelya/ »
  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/sportivnoe-televidenie-i-zhurnalistika/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
(+38 044) 227-42-10
(+38 044) 229-75-35
+38 063 298 68 38
Поточні навчальні питання:
(+38 044) 229-75-35
+380 50 690 95 59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

м. Київ,
вулиця Євгена Коновальця,
18, Печерський район

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий