Дитяча театральна студія Наталки Волчек

11.07.2015

Дитяча театральна студія Натлки Волчек
При Першій Національній Школі Телебачення
оголошує набір
 

Одна дуже хороша розумна людина (татусь) якось сказав мені: «Дитина має проводити час там, де її люблять». Правильно сказано! Наша театральна студія – це як раз те саме місце, де кожному маленькому артистові дається не тільки визначена учбовою програмою норма навиків і знань, а й щира любов , індивідуальний підхід. І цим ми пишаємося!

Так як інакше – не вийде. І якщо перед тим як віддати своє чадо до нас в студію батьки ставлять багато запитань, мало собі уявляючи те, чи ми будемо займатися з дітьми на уроках, то за один-два тижні питання лише одне: «Що ви зробили з моєю дитиною?» – ставиться з захопленням, подивом і щирою вдячністю. Я не перебільшую – діти змінюються на очах, наче під впливом чарів. І це не тому що я володію таємними знаннями, або розробила секретну над-методику розвитку дітей, просто ми в школі дійсно зацікавлені в кожній дитині. Ми знаходимо і час окремо для кожного.

На наших уроках и встигаємо багато чого – і порухатись, і потанцювати, і поспівати, і дихання правильне поставити, і голос. И звісно, розвинути фантазію, креативність, сміливість, доброту і відкритість, і подуркувати, пограти не забуваємо. Діти вчаться відкриватися світові, а також – думати. Ой, як же суворо в сучасних школах віднімають у дітей цю здатність! А вони ж вміють, дурних дітей не буває – у всякому разі, за сім років практики я ні жодної не зустрічала. Просто коли дитина ставить запитання – треба дати їй можливість подумати самій, пофантазувати і знайти логіку. Вона знайде. А ми не поспішаємо надати їй «хрестоматійну» відповідь – нехай сама вивчає світ, розуміє як і що влаштовано, знаходить взаємозв’язок…

От так діти самі починають тягнутися до книжок, до знань, до вивчення світу і самих себе. Тому що це цікаво! Адже театр – це річ різностороння і невичерпна, це не тільки «на сцені виступати», це набагато більше. І результат – розвинена, смілива і відкрита маленька людина, артистичний і розумний, добрий і чесний, думаючий і люблячий життя.

І куди ж без масштабної, яскравої театральної постановки! Скільки захоплення викликає у батьків хороша вистава, і скільки у самих акторів. Це залишається на все життя! Наприклад, в цьому навчально-театральному сезоні ми маємо на меті вивчити новий для нас жанр – дитячий мюзикл (для Києва взагалі рідкісне явище). Справжній, з написанням авторських пісень і аранжування, з танцями, піснями і акторським виконанням. Будемо підкорювати Київські сцени – і підкоримо!

Принцип нашої студії – тісна співпраця дітей, батьків та педагогів. В такому тандемі і гори звершити можливо – не те що виставу поставити.

Приєднуйтесь!

                                                                                                                                             Щиро ваша, Налка Волчек;)

  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/direktor-1tvs-a-v-kobelev-mozhno-skazat-tyi-ne-postupil-v-vuz-i-tvoya-zhizn-tolko-nachinaetsya/ »
  • http://1tvs.com.ua/ua/ua/vyipusk-slushateley-2014-15-uchebnogo-goda-sostoyalsya/«

Конаткти

Коли дзвонити

в будні дні з 09:00 до 22:00
у вихідні з 12:00 до 21:00

Приймальна комісія:
(+38 044) 227-42-10
(+38 044) 229-75-35
+38 063 298 68 38
Поточні навчальні питання:
(+38 044) 229-75-35
+380 50 690 95 59

Схема навчального року та канікул

Куди їхати

м. Київ,
вулиця Євгена Коновальця,
18, Печерський район

Карта проїзду

Гуртожиток Іногороднім

Спільноти

facebook

Розклад Великий